Ocenění Manažer roku 2016

Dne 20. dubna 2017 se uskutečnilo v Paláci Žofín předávání cen 24. ročníku prestižní soutěže manažerských osobností Manažer roku 2016, kterou vyhlašují Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR, a Česká manažerská asociace.

Ocenění pro Rybářství Třeboň v soutěži Manažer roku 2016

Jedná se o nejprestižnější a nejpropracovanější manažerskou soutěž v ČR s letitou tradicí. Cílem soutěže je vyhledat a ocenit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu, jejich metody a přínos pro rozvoj firem a ekonomiky. Společenským a etickým posláním je přispět k rozvoji elity českého managementu. Soutěží se celkem v devíti kategoriích.

Jedním z oceněných se stal Ing. Jan Hůda, Ph.D., předseda představenstva Rybářství Třeboň Hld.a.s. a prezident Rybářského sdružení ČR, který získal hned čtyři ocenění. Stal se finalistou soutěže, vítězem kategorie Manažer odvětví pro regionální ekologický rozvoj, získal cenu za Inovace a udržitelný rozvoj, a ocenění v kategorii TOP 10 Manažer roku 2016. Tyto ceny jsou oceněním jeho dlouholeté práce a přínosu nejen ve společnosti Rybářství Třeboň, ale i v celém oboru sladkovodního rybářství v České republice.

Fotografie k článku

Manažér roku 2016

Konec článku: Ocenění Manažer roku 2016
Vydáno: 10.5.2017 :: Rubrika: Aktuality

K článku "Ocenění Manažer roku 2016" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

K článku "Ocenění Manažer roku 2016" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Aktuality

Oznámení o konání Valné hromady společnosti 2020

Představenstvo akciové společnosti Rybářství Třeboň Hld. a.s. svolává na den 30. 3. 2020 Řádnou valnou hromadu.

Prodej vánočního kapra

Prodej ryb na Vánoce 2019 na sádkách a prodejnách společnosti Rybářství Třeboň a.s.

Podzimní výlovy 2019

Společnost Rybářství Třeboň a.s. zveřejnila plán výlovů vybraných rybníků na podzim 2019. Lovit se bude i Rožmberk.

Prodej živých ryb

Velkoobchodní prodej živých ryb.

Velkoobchodní prodej živých ryb
Prodej živých ryb

Výrobky z ryb

Chlazené, mražené a uzené ryby z naší produkce.

Výrobky z ryb
Výrobky z ryb

Sportovní rybolov

Soukromé rybářské revíry Rybářství Třeboň a.s.

Sportovní rybolov
Sportovní rybolov

Doporučujeme