Ocenění Manažer roku 2016

Dne 20. dubna 2017 se uskutečnilo v Paláci Žofín předávání cen 24. ročníku prestižní soutěže manažerských osobností Manažer roku 2016, kterou vyhlašují Svaz průmyslu a dopravy ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR, a Česká manažerská asociace.

Ocenění pro Rybářství Třeboň v soutěži Manažer roku 2016

Jedná se o nejprestižnější a nejpropracovanější manažerskou soutěž v ČR s letitou tradicí. Cílem soutěže je vyhledat a ocenit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu, jejich metody a přínos pro rozvoj firem a ekonomiky. Společenským a etickým posláním je přispět k rozvoji elity českého managementu. Soutěží se celkem v devíti kategoriích.

Jedním z oceněných se stal Ing. Jan Hůda, Ph.D., předseda představenstva Rybářství Třeboň Hld.a.s. a prezident Rybářského sdružení ČR, který získal hned čtyři ocenění. Stal se finalistou soutěže, vítězem kategorie Manažer odvětví pro regionální ekologický rozvoj, získal cenu za Inovace a udržitelný rozvoj, a ocenění v kategorii TOP 10 Manažer roku 2016. Tyto ceny jsou oceněním jeho dlouholeté práce a přínosu nejen ve společnosti Rybářství Třeboň, ale i v celém oboru sladkovodního rybářství v České republice.

Fotografie k článku

Manažér roku 2016

Konec článku: Ocenění Manažer roku 2016
Vydáno: 10.5.2017 :: Rubrika: Aktuality

K článku "Ocenění Manažer roku 2016" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Všechny pole formuláře jsou povinné. Po vyplnění zobrazte "Náhled" pro kontrolu textu. Pak můžete zprávu "Odeslat". Váš e-mail nebude zveřejněn.

K článku "Ocenění Manažer roku 2016" není žádný komentář. Vkládejte dotazy, postřehy či připomínky k tématu článku. K obecným dotazům využijte kontakty.

Aktuality

Oznámení o konání Valné hromady společnosti

Představenstvo akciové společnosti Rybářství Třeboň Hld. a.s. svolává na den 25.3.2019 Řádnou valnou hromadu.

Výlov Rožmberka 2019

V roce 2019 bude výlov Rožmberka 11. až 13. října 2019.

Prodej vánočního kapra

Prodej ryb na Vánoce 2018 na sádkách a prodejnách společnosti Rybářství Třeboň a.s.

Prodej živých ryb

Velkoobchodní prodej živých ryb.

Velkoobchodní prodej živých ryb
Prodej živých ryb

Výrobky z ryb

Chlazené, mražené a uzené ryby z naší produkce.

Výrobky z ryb
Výrobky z ryb

Sportovní rybolov

Soukromé rybářské revíry Rybářství Třeboň a.s.

Sportovní rybolov
Sportovní rybolov

Doporučujeme